AdWords запустив розширені оголошення для всіх рекламодавців

Google оголосив про запуск трьох важливих нововведень. Це розширені текстові оголошення, адаптивні банери та окремі коригування ставок для різних пристроїв.

Розширені текстові оголошення

Розширені текстові оголошення оптимізовані під розміри екранів більшості популярних смартфонів. Мають 2 заголовки по 30 символів у кожному та описову частину довжиною 80 символів.

Оголошення Adwords

Розширені текстові оголошення


Дослідження показують, що такий формат оголошень більш корисний для мобільних користувачів, оскільки надає більш повну інформацію про бізнес рекламодавців.
Підтримка розширених текстів вже додана до AdWords Editor та AdWords API. Також в сторонні інструменти включно з DoubleClick Search, Kenshoo і Marin.

Адаптивні блоки в Медійній мережі Google

Нові адаптивні оголошення будуть підлаштовуватись під контент сайтів. Рекламодавцям достатньо написати короткий і довгий заголовок до 25 і 90 символів відповідно та до 90 символів описову частину. Додати картинку і цільове посилання.

Коригування ставок на різних пристроях

Тепер можна використовувати окремі коригування ставок для різних пристроїв. За словами Google це дозволить підтримувати ефективність рекламних кампаній на різних пристроях – десктопах, смартфонах та планшетех.